נחשים בתוך אזורי מגורים עלולים להיות מסוכנים, חייב לתת למומחה לזהות וללכוד אותם.

אלו נחשים קיימים בישראל?

לוכד נחשים בירושליםאע"פ שנחשים ארסיים הם לא מחזה נפוץ בתוך אזורים בנויים – עירוניים אך בפועל ניתן מידי פעם למצוא  מגוון של נחשים, ארסיים ולא ארסיים.

בעבר היו הרבה הרים ואזורים לא מיושבים עם הרבה סלעים ואבנים ואז היה ניתן למצוא הרבה יותר נחשים, גם כיום לאור הבניה המסיבית עדיין מוצאים אותם בחצרות ולעתים בבתים ולכן התפקיד של לוכד נחשים הוא קריטי.

נחש הצפע שהנו נחש ארסי מגיע לפעמים לביקור וגם אם אתה חושב שאתה יודע להבדיל בינו לבין נחש זעמן המטבעות שדומה לו אנו ממליצים לא לקחת סיכון ולהזמין לוכד נחשים.

בהמשך הדף נסקור את כל האפשרויות ללכידת נחשים, לאלו מבניכם שסבלנותם קצרה ומעוניינים להתקשר ישירות למדביר כבר עכשיו: הנה המספרים

למה חשוב להזמין לוכד נחשים כשרואים נחש?

חשוב לשמור על מרחק בטוח מהנחש ולא להתקרב אליו יתר המידה, גם אם אתה לא פוחד מנחשים, נחש עצבני שאיש לא מומחה ניסה לתפוס הוא מסוכן יותר ולכן מומלץ להמתין ללוכד הנחשים

לנסות לעקוב אחריו בעיניים לראות שלא זז, כדי שכשיגיע לוכד הנחשים הוא יוכל ללכוד את הנחש, אם ניתן לעצור אותו מבלי להסתכן (כמו לסגור את החדר או המחסן שראית בו את הנחש) מומלץ לעשות זאת.

אם ראית סימנים אותם ניתן לזכור על הנחש, או לצלם אותו מבלי לקחת סיכון על מנת שיהיה יותר קל ללכוד הנחשים לדעת באיזה נחש מדובר.

מניעת הגעת נחשים

כמומחים בהדברה בירושלים אנו רוצים להדגיש שחשוב מאוד לטפל בגינות שלא יהיו מוזנחות ושלא יהיה בהם מקומות מסתור למזיקים

במידה ויש בעיית עכברים חשוב להזמין הדברת עכברים בירושלים  אחד הבעיות בבעיית עכברים לא מטופלת היא שהם מושכים את הטורפים שלהם, כשאחד הטורפים זה הנחש.

מה עושים במקרה של הכשת נחש?

כיום כבר לא מוצצים את הארס, לא עושים חתכים, לא חסמי עורקים וגם לא שמים קרח על ההכשה הדבר החשוב ביותר הוא לנוח ולהירגע עד להגעת האמבולנס והתפנות לבית החולים כדי לא להאיץ את לחץ הדם בגוף ובכך לגרום להגעת הארס ללב

אם יש לך אפשרות לצלם את הנחש או לזכור סימנים שראית כדי שיהיה ניתן על פי זה לדעת את סוג הנחש ולתת את הנסיוב התואם

מה עושה לוכד הנחשים? וכמה זה עולה?

במידה ואתה יודע את המיקום הספציפי של הנחש זה יקל על לוכד הנחשים ללכוד אותו, במידה ואינך יודע את המיקום הספציפי לוכד הנחשים יעשה סריקה יסודית מאוד של האזור וינסה לאתר את הנחש וללכוד אותו.

כמה זה עולה? חשוב לציין שגם אם לוכד הנחשים לא הצליח לאתר וללכוד את הנחש עדיין מגיע לו לקבל תשלום על עבודתו ולכן אנו מציגים שתי אופציות של תשלום

1. 300 ₪ להגעה וחיפוש במידה ונלכד הנחש תוספת של 100 ₪ סה"כ 400 ₪

2. 400 ₪ כולל שבועיים של אחריות במידה ונתקלת בנחש שוב לוכד הנחשים יגיע שוב לנסות לאתר וללכוד את הנחש

  ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

  שם (חובה)

  מספר טלפון לחזרה מהירה (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  כתיבת תגובה

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.