נמלים רצות לך בבית? זה הזמן להדברת נמלים 

מה חשוב לדעת על הדברת נמלים?

הנמלים שאתם רואים כרגע בבית מחפשות אוכל להביא אל הקן, הנמלים יוצרות שביל בדרך אל האוכל, כל נמלה שעוברת מפרישה פרומון שמחזק את השביל עבור הנמלים הבאות בתור.

הנמלים לוקחים אוכל אל הקן וספציפית מכינים אוכל עבור מלכת הנמלים עד שלא נגיע על הקן ונהרוג את מלכת הנמלים, הנמלים ימשיכו להופיע בבית, גם אם נרסס עליהם בקבוקי K למיניהם, זה עדיין לא יפתור את הבעיה, מכיוון שהבאים בתור ימשיכו להופיע אחר המזון לכן חשוב להזמין הדברה .

במידה והצלחנו להגיע אל הקן ולהרוג את המלכה הקן מתפרק והבעיה נפתרת.

אז איך עושים את זה? בהמשך הדף נסקור את כל האפשרויות להתגבר על התיקן, לאלו מבניכם שסבלנותם קצרה ומעוניינים להתקשר ישירות למדביר כבר עכשיו: הנה המספרים

אז הנה האפשרויות: ריסוס נמלים

האופציה הישנה, המוכרת, ועדיין עושה את העבודה.

בעבר החומרים בהם השתמשו המדבירים היו על בסיס זרחני, עם ריח חזק, שהיה קוטל את הנמלים ודוחה אותם להרבה זמן, לאור החששות שהחומרים מסרטנים ומרעילים את מי התהום הוציא המשרד להגנת הסביבה את החומרים האלו מהחוק, וכיום החומרים בהם משתמשים המדבירים הם פרטואידים שמופקים על בסיס צמח החרצית שמרחיק דרך החומר בעליו את החרקים ממנו.

החומרים לרוב כבר הנם ללא ריח או ריח חלש מאוד ועושים את העבודה.

ישנם חומרים שמבוססים על בסיס של קליפות תמוז ובהם אין צורך לצאת מהבית כלל אך הם מיקרים באופן משמעותי את עלויות הריסוס.

היתרון בריסוס הנמלים הוא בכך שהוא מדביר על הדרך גם את הג'וקים ושאר החרקים שיש בבית, החמר פעיל באופן כללי נגד כלל החרקים וקוטל אותם.

רמת האחריות הנהוגה להדברת נמלים היא לתקופה ל 3-6 חודשים בהתאם למה שסוכם ושיקול דעת המדביר.

בנוסף עלויות הריסוס זולות ב 50% מאשר הדברת הנמלים בג'ל .

ריסוס הנמלים מתבצע בכל קצוות הבית ובקירות והחלונות בהם עברו נמלים, בנוסף מרוססים השיש הארון שמתחת לכיור וכל ארון בו נתקלת בו בנמלים.

לאחר הריסוס ניתן לחזור אל הבית לאחר תקופה של בין 1-6 שעות בהתאם למתגוררים בבית, כאשר נשים בהריון, תינוקות,זקנים, ובעלי חיים חוזרים לאחר מספר שעות (מומלץ להתייעץ עם המדביר)

לאחר שחוזרים לבית מעבירים סמרטוט רטוב בארונות שרוססו וזורקים אותו לאחר השימוש, בבית ניתן להעביר סמרטוט רטוב עם מעט מאוד חומר ניקוי בעיקר כשיש תינוקות זוחלים ובעלי חיים בבית.

  ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

  שם (חובה)

  מספר טלפון לחזרה מהירה (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  כתיבת תגובה

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.