נתקלת בג'וקים בבית? יש פתרון!

באזורים בהם קיימים הרבה בניינים ישנים ושכונות עם צנרות ביוב וחצרות שלא מטופלות היטב וכמו שנבהיר בהמשך זהו אחד גורמים לתופעה של ג'וקים ברחבי החצרות והבתים.

ישנם מספר סוגים של ג'וקים, שני סוגים עיקריים אתם אנו מתמודדים.

לאלו מבניכם שסבלנותם קצרה ומעוניינים להתקשר ישירות למדביר כבר עכשיו: הנה המספרים

התיקן האמריקאי

התיקן האמריקאי זהו הג'וק הנפוץ ביותר אותו אנו נראה בבית ובחצר, הוא גדול מאוד ומגיע למספר סנטימטרים, התיקן האמריקאי נמצא לרוב בתוך בורות הביוב ושם הוא מתרבה, כשמחיל להיות חם בפנים הוא יוצא החוצה לחצרות, ולתוך הבתים דרך חלונות מרפסות בקומות הנמוכים, או דרך הצנרות שמתחת לכיור במטבח או באמבטיה.

התיקן הגרמני

כחלק מהליך ההדברה בירושלים קיים את התיקן הגרמני זהו ג'וק קטן מאוד שמגיע אל ארונות המבטח ושם מתפתח, הוא מטיל ביצים בכמויות והוא ממש מטרד, ניתן לזהות את התיקן הגרמני בזה שרואים פירורים שחורים בתוך ארונות המטבח אלו הביצים של התיקן הגרמני

 גם מבחינת ההדברה הקושי, המקצועיות והעלויות של טיפול בתיקן גרמני הם גבוהים יותר.

דרכי הטיפול

הדברת ג'וקים בריסוס

בעבר חומר הריסוס היה חזק מאוד ומבוסס על בסיס זרחני, בעקבות חששות שהחומר אמור להיות מסרטן ומסוכן לבני האדם ובנוסף מסוגל לחלחל ולהרעיל את מי התהום הוציא המרד להגנת הסביבה את החומרים האלו מהחוק וכיום ההדברה מבוססת על בסיס צמחי פרטרואידים המופקים על בסיס של צמח החרצית, לרוב חומרי ההדברה כיום אין ריח ובמידה ויש הוא חלש ועדין מאוד.

ההדברה העיקרית של התיקן האמריקאי והגרמני מתבצעת באותה הצורה עם תוספות לתיקן הגרמני

יש לפנות את השיש ואת הארון שמתחת לכיור, בתיקן הגרמני יש לפנות את כל הארונות בהם נתקלת בתיקן.

המדביר ירסס לכל אורך הבית בפאנלים – בצד הבית מקומות אליהם הג'וקים נוטים לברוח, בנוסף מתבצע ריסוס באמבטיה ובכיור האמבטיה וגם במסגרות של החלונות.

היציאה מהבית היא לתקופה של 1-6 שעות תינוקות זוחלים ובעלי חיים יוצאים לתקופת השעות הארוכה יותר.

החומר דוחה את הג'וקים מלהיכנס אל הבית לשנה שלמה ולכן זאת האחריות אותה תקבלו כלקוחות שנה ללא ג'וקים, במידה וכיום אתם מוצאים ג'וקים הפוכים בבית זה סימן שבוצעה הדברה בעבר רק שהחומר נחלש והוא מצליח להרוג את הג'וקים אך לא לדחות אותם.

הדברת התיקן הגרמני

קיימת אופציה נוספת של הדברה בג'ל, הג'ל הוא בעצם פיתיון המורכב מ 95-99% דגנים וסוכרים ו 1-5% רעל, הג'וקים חושבים שזה אוכל וכך בעצם זה קוטל אותם.

היתרון בג'ל הוא בכך שאין צורך לפנות את הבית ואת הארונות כלל, הוא מצוין גם לאחר ההדברה ובקיעת ביצי התיקן הגרמני.

ההדברה בג'ל עולה בערך ב 50% יותר מהדברה בריסוס ופועלת ורק כנגד התיקן הגרמני, אך במידה ואין לך חשק לפנות ולצאת מהבית זהו פתרון מעולה בשבילך

אנו מתמחים בהדברת כל סוגי הג'וקים בירושלים נשמח לעמוד לרשותך בכל זמן

  ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

  שם (חובה)

  מספר טלפון לחזרה מהירה (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  כתיבת תגובה

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.